KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13348075
nr 1334 8075
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Uppdragna ekor, Skärgård, Signerad. Olja på duk, 64x79 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:36:44
150 kr
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg